Всі відгуки на Google

Author Image

Marharyta Mazurenko

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Клініку та лікаря Емір-Усеінова Таіра Сеітхаліловича знайшла по відгукам. Перевіряла на багатьох сайтах, адже вони здались мені аж надто гарними. Але ось, операція (sleeve резекція) позаду, і я залишаю такий самий щирий і гарний відгук. Таір Сеітхалілович від початку відповів на весь мільйон питань, відверто розповів про ризики та необхідні кроки до операції, провів за руку через всі аналізи та всіх спеціалістів до операції і під час. Дуже вдячна і можу щиро рекомендувати! Також дуже вдячна Корчаку Віталію Петровичу (анастезіологу), Іванько Олександру Вікторовичу (хірургу), Трепету Сергію Олеговичу (хірургу). Саме відділення гарно і сучасно обладнане, а весь медичний персонал дуже уважні і доброзичливі! Ще додам: маю досвід лікування, та й взагалі живу в Німеччині, але за операцією їхала саме в цю клініку і до цих лікарів. Ні лікарня, ні лікування не відстають, ба навіть кращі, ніж закордоном!

Author Image

Владимир Листоферов

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Мені пощастило потрапити в хірургію цього медичного закладу. Тут попередньо я пройшов ретельне обстеження у досвідчених лікарів, після чого узгодили подальше лікування та планову операцію. Я приїхав на визначену дату операції, у відділенні відразу мене оформили і почали брати всі необхідні аналізи, після результатів відразу відправили в операційну. Після операції відразу перемістили в палату. Умови в палаті дуже гарні, є все необхідне для перебування хворих для швидшого та комфортного одужання. Персонал уважний до кожного пацієнта, завжди реагують швидко своєчасно та дієво в будь-який час доби. Харчування збалансоване, поживне, порційне та свіжо приготовлене, для одужання та відновлення сил в повній мірі достатньо. Лікарі тут професійні, підкажуть, порадять, вилікують, викладаються на всі 💯% а то і більше, щоб усюди такі лікарі були відповідальні, відверті, відкриті до спілкування та готовими до будь-якої ситуації! Я залишився задоволеним і сміливо можу радити хірургію і хірургів що там рятують життя людям і допомогають одужати хворим! Велика Вам вдячність!

Author Image

Sofia Matyazh

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Доброго дня, я давно думала про цю операцію,довго шукала де її можна зробити в Україні. Випадково потрапила на відгуки про цю лікарню. Мене дуже сподобалось те, як люди відгукуються про лікарів та про саму лікарню. Наважившись і я поїхала. Дуже хочу подякувати лікарям та мед персоналу. Їх ставлення давало мені змогу почувати себе як вдома. Окрема подяка лікарю Таіру,він проконсультував мене від А до Я. Відповів на всі мої запитання. На всі аналізи відводив майже за руку. Кожного дня питався як самопочуття та настрій. Операцію зробили дуже швидко та безболісно, на третій день,я вже була повна сил та енергії. В лікарні були дуже хороші умови,палата с кондиціонером,телевізором,душем та вбиральнею . Так що,хто досі думає або сумнівається,відкиньте ці думки,збирайте речі,та їдьте не задумуючись.

Author Image

Наталья Чайка

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Дякую всьому персоналу лікарні за турботу, ввічливість та професіоналізм, особливо лікарям Таиру Эмир- Усеинову та Трепет Сергію Олеговичу. Моє перебування в цій лікарні, після баріатричної операції було для мене комфортним, приємним та перебувало в особливій гармонійній атмосфері.

Author Image

Alexandr Tupota

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Робив операцію у центрі, лежав в стаціонарі. Приємно здивований обслуговуванням. Все на найвищому рівні! Висококваліфіковані лікарі та чутливий персонал, сервіс, чистота, харчування. Мені є з чим порівнювати, так от на мою думку, це найкраща клініка України. З великою вдячністю, Тупота Олександр Олександрович, військовослужбовець Національної Гвардії України.

Author Image

Михайло

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

По факту. 36 років 126кг до візиту в лікарню. 9 місяців після операції - мінус 39кг( при тому що я навіть на половину не придержуюсь рекомендацій), майже зовсім пропали розтяжки, перестав хропіть, жрати не хочеться, їм 5 разів по трохи( але їм все, і можу випити), сахар уже вернувся в межі норми( був на 0.3 вище), самопочуття не передати словами, той момент коли ногті на ногах сам без проблем можеш зрізати!!! Лікар Таїр - топ!!! Постійно переймається, за руку можна сказати провів весь путь. І зараз допомагає. Хірург - нажаль не знаю, що сказати ) заснув і проснувся, а його навіть не бачив. Вирізав і зашив ювелірно без ускладнень, тому все ок. Лікарня - чудові умови.( Правда жив 2є в палаті) Але палати там де хочеш жити, а не вмерти бистріше, хто лежав в державних лікарнях не в великому місті зрозуміють. Молодший медперсонал - оперативний і компетентний. При першому зверненні була заявлена ціна, і вона ніяк в кінцевому результаті не змінилась. Дуже багато провели аналізів і оглядів, там багато варіантів чому вам можуть відмовити в операції по мед показникам, тому не тяніть до старості, чим раніше зробите тим раніше відчуєте результати. Даже не думайте, якщо маєте кошти і лишню вагу, то вам на операційний стіл. Те приємне відчуття, коли тобі на їду стає всерівно і на тілі пропадає жир і розтяжки. Нажаль не розумію як добавити фото(!? Думаю модератор добавить, фото Таїру відправив) Лише велика подяка лікарям, для мене жиробаса ви зробили магію.

Author Image

Саша Нікуліна. Дніпро

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Люди, кому баріатрію-тільки тут! Я задоволена всім від А до Я. Палати з кондиціонерами, душовою та туалетом. На поверсі буфет. Всі лікарі та медсестри ввічливі, посміхаються, все акуратно звертаються, все скрізь чисто та пахне. Зробила слив рещекцію шлунка, через 4 дні пішло 4 кг! Мене веде лікар Таїр, на аналізи водив теж Таїр, без черг, без паніки, все обладнання сучасне, нічого не треба купувати - ні баночки, ні пелюшки, все дають. На животі 4 мікро розрізи. Я просто щаслива. Дякую всій команді. Я задоволена, як слон. І ціна до речі лояльна, не те що у нас у Дніпрі

Корпус Палата <Палата Ванна кімната

Author Image

Лена

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Хочу поділитися своїми враженнями про проведену баріатрію. Куди звернутися вибирала довго і їхала з іншого міста ... про що жодного разу не пошкодувала. Своїм вибором задоволена 100%. Дуже уважний та професійний персонал. Обстеження було дуже ретельним. Медсестри дуже обережні. Все ідеально чисто довкола, приємна обстановка. Анестезіолог Корчак Віталій – просто чарівник. Жодних дискомфортних відчуттів не було, коли прокинулася. Таке в мене вперше після анестезії. Хірурги із золотими руками. Я чекала бодай якісь болі, але з першого дня нормально пересуваюся. Безумовно мене попереджали про всі можливі побочки перших днів, але їх не було. З 3-го дня почуваюсь бадьоро і навіть забуваю, що була операція. Величезна подяка Олександру Вікторовичу, Сергію Олеговичу та Таїру Сеітхаліловичу за ідеально проведену операцію! І Ірині Іванівні за докладне консультування щодо харчування та рекомендації.

Author Image

Лілія

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Доброго дня. Звернулася до центру з вагою 104,2. Пройшовши обстеження була призначена операція. Все пройшло чудово. Лікарі всю інформацію на зрозумілій мові донесли. Чудовий підхід, доглядання до та після операції на вищому рівні. Лікарі на зв'язку 24/7. Середній медичний персонал за кнопкою виклику через 5 секунд вже біжіть до палати. Сучасні палати, обладнані кислородними розетками. На другий день після операції вже поїхала додому. Головне тепер досягти цілей! Велика вдячність Ірині Іванівні та Таіру за людяність, відвертість та допомогу від А до Я.

Author Image

Olga

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Ні коли не писала відгуків, але цього разу просто не дотрималася. Почуття подяки перевищують просто просто слів Дякую!! Розповім вам коротко про своє перебування у лікарні. Надійшла 5.05.23, відділення після ремонту є все для швидкого комфортного одужання. У палатах чисто затишно фото додам. Ну і персонал дуже хороший, який підтримував морально фізично мене 5 днів у цій нелегкій для мене операції до і після. Я надійшла на планову операцію "резекція шлунка". Велике дякую лікарю Таїру який мене можна удочерив з перших хвилин моїх перебування в лікарні, він був зі мною скрізь, гасав як з маленькою дитиною по кабінетах на обстеження і в подальшій реабілітації. Операцію мені робив Зав. Трепед Сергій Олегович, якому теж говорю величезне ДЯКУЮ, який вже на консультації зміг посадити в мені зернятко довіри. Перед операцією у мене було повне обстеження, у процесі чого було виявлено велику проблему, не хочу озвучувати. Але можу сказати одне зі сльозами на очах я прийшла до висновку, що всі операції не буде. Завдяки Трепеду О.С і доктору Таїру, Я зрозуміла, що мене не залишать віч-на-віч з моєю бідою. Зроблять усе можливе, а часом і неможливе, щоб допомогти мені. І справді так і вийшло у мене було дві операції в одній. Коли я прийшла до тями після наркозу, я була найщасливіша напевно. Про це можна писати довго, бо справді такого стосунку у лікарні я давно не бачила. Одним словом за все дякую. Реабілітація пройшла після такої складної подвійної операції дуже швидко. Так можу написати одне надійшла з вагою 5.05.23 143 кг сьогодні моя вага 128 кг, почуваюся добре зникла задишка, я з легкістю пересуваюсь вже на тривалих дистанціях. Тому можу сказати лише одне. Рекомендую! Не бійтеся змін, вирішуйте проблеми з глибини, а не маскуючи їх. Висловлюю величезну подяку Трепеду Сергію Олеговичу та доктору Таїру, і всій їхній команді за професіоналізм, оперативність, чудову організацію, чуйність та душевність!!! Моє перебування тут пройшло на найвищому рівні. І найголовніше, що я задоволена результатом! Ще раз величезна подяка окремо доктору Таїру та доктору Трепеду Сергію Олеговичу! З повагою, Оля. Фото додала своєї палати. Потім додам своє фото до і після.

Фото пациентки до бариатрической операции Фото  до бариатрической операции Фото пациентки после операции Фото после операции

Author Image

Ольга Іванівна

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Сьогодні вже три місяці та 3 дні пройшло з моменту резекції шлунку. Наразі моя вага 86, 300. Тобто за цей час я скинула понад 26 кілограмів. На жаль, я не все виконую (іноді забуваю поїсти взагалі), але я над собою працюю. Вперше за 10 років я знову відчула себе привабливою, успішною. І не планую поки що зупинятися. Дякую Вам величезне❤️ Вам особисто та всій команді, яка працювала зі мною😘 Також надсилаю фото до та після. Перше фото зроблене 1 червня в день операції, а друге зроблено сьогодні🤗


Upd Минуло 4,5 місяці після резекції. Вага - 79 кг, що на 33 кг менше початкової❤️ Я знову повернулася до себе)) Увага, компліменти та навіть заздрість😉 Дякую Вам. Це найщасливіша подія останніх 10 років.

Фото пациентки до бариатрической операции Фото  до бариатрической операции Фото пациентки после операции Фото после операции Фото после операции Фото после операции Фото после операции
Author Image

Дубровщик Інна

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Мені 25 років, але моя вага 110+ за 160 см зростання не дозволяла повноцінно жити. Живіт, стегна, ноги почали лякати. І мова не про заборону носити короткі сукні, що облягають. Зайві кілограми справді обмежували мене. Було тяжко рухатися. У моєму молодому віці зіткнулася з задишкою та гіпертонією. Головний страх – ризик безпліддя. Худіла сама, зверталася до дієтологів і ходила до спортзалу. Вага трохи йшла, але зрив і кілограми сповна поверталися. Не можна обмежувати порції, якщо шлунок розтягнутий. Стандартної тарілки не вистачало для насичення. У голові лише думка про поїсти. Єдиний вихід – баріатрична хірургія чи зменшення шлунка для схуднення. Лікар клініки пропонував поздовжню резекцію шлунка, але вибрали шлункове шунтування. Не варто боятися. Просто хірург ушиває шлунок. Вже третього дня після втручання я була вдома. Мінімум дискомфорту та болю. За 6 місяців мені вдалося схуднути на 23 кг. Ніякого виснажливого спорту та виснажливих дієт. Апетит автоматично знижується. Їж мало, але насичуєшся. Хоча ціна кусається, але я вважаю, що операція з шунтування шлунка варта того. Ці витрати – перший крок, внесок та мотивація продовжувати скидати зайве, приходити до норми. Після шунтування шлунка пішла вага і життя змінилося. Планую весілля та дітей. Дякую всім лікарям клініки! Вони повертають себе!

Author Image

Наталія, м. Одеса

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Хочу висловити величезну подяку Сергію Олеговичу Трепету, який розвіяв мої сумніви та страхи щодо операції. Сьогодні через 9 місяців після часткової резекції шлунка я скинула 31 кг і почуваюся іншою людиною як фізично, так і морально. Вперше про операцію задумалася після третіх пологів, коли на терезах цифра зашкалила за 100 кг. А з нею з'явився і букет хронічних проблем у вигляді задишки, гіпертонії, болів у колінах та хребті. Дієти давали ефект ненадовго, варто було зірватись і все поверталося. Іншого виходу крім баріатрії я не бачила, але було дуже страшно. Вирішила з'їздити до Києва на консультацію. Дякую Сергію Олеговичу, що пояснив усі нюанси, підготував психологічно, розвіяв страх. Зараз я шкодую лише, що не зробила операцію раніше. Про саму слив резекцію шлунка можу сказати тільки, що пройшла вона абсолютно легко. Від наркозу відійшла нормально, вже наступного дня могла ходити по палаті та повністю обслуговувати себе. Ні болю в животі, ні печії не було, я намагалася дотримуватися всіх рекомендацій щодо пиття та харчування. Сьогодні, через 9 місяців з'їдаю по 150 г їжі за раз, вага 73 кг і продовжує знижуватися. Пішла задишка, біль у суглобах, з'явилася легкість і швидкість, якої раніше. Ну і зовні результат приголомшливий, небо та земля. Звичайно, пологи залишили свій відбиток у вигляді жирового фартуха на животі, тому за півроку збираюся лягти ще раз на абдомінопластику. Всім раджу не боятися і зробити крок назустріч своєму новому тілу!

Author Image

Аліна Олексіївна, м. Житомир

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Хотіла б поділитися своїм відгуком щодо перенесеної мною операції з приводу лікування ожиріння. Можливо, хтось сумнівається, чи варто вирішуватися на такий крок. Сподіваюся, що моя історія допоможе комусь прийняти вірне рішення. Читати відгук повністю

Author Image

Дмитро, м. Київ.

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Три з половиною роки тому я переніс операцію на шлунку. Нині мені 42 роки. Коли дивлюся фотографії до втручання і після, розумію, що в 25 років я виглядав набагато старшим, ніж зараз. Головне – не це. А те, що я краще почуваюся! Мені подобається ходити пішки. Щодня вранці я бігаю та гуляю з сім'єю у сусідньому з будинком парку. Взимку ми з дружиною та дітьми ходимо на лижах. Влітку на дачі катаємось на велосипедах. Всі разом регулярно, тричі на тиждень, плаваємо в басейні. Читати відгук повністю

Author Image

Marina Kurko

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Записалась одразу на операцію до лікаря Емір-Усеїнов Таїр Сеітхалілович, так як я з іншого міста. Приїхала лікар зустрів все розповів перший день повне обстеження на другий день операція, все швидко пройшло, після операції лікар турботливо приходив питав як справи і довав поради, і загалом весь персонал турботливий і чемний! Рада що обрала саме цю клініку для операції, тепер чекатиму результат по схуднення)))

Author Image

Татьяна Зубрик

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Моя історія напевно знайома багатьом жінкам. До 25 років я була дуже худою, носила 42 розмір одягу, потім народила одну дитину, через 3 роки другу. І ось із 52 кг прийшла до 96. Чого тільки не перепробувала, щоб схуднути. І дієти, і тренування. Але з двома дітьми часу завжди на себе не вистачає, наїдаюся на ніч і вага знову повертається до вихідної точки. Тоді я почала шукати в інтернеті інформацію про те, як швидко схуднути та натрапила на центр баріатричної хірургії. Почитала відгуки, гарантії та вирішила записатися на прийом до лікаря. Фахівець попався дуже тактовно. Ні разу не дорікнув мені, дуже дбайливо дивився, чіпав живіт. За підсумком сказав, що найкраще в моєму випадку - шунтування шлунка. Призначив підготовку, докладно пояснив, що робитиме. Операція пройшла чудово. За кілька днів мене виписали з клініки. І ось уже через півроку я розумію, що все було недаремно. Я знову влізла у свою сукню, яку купувала ще до вагітності. Дякую лікарям за справжнє диво!

Author Image

Олена Королева

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Я ніколи не була худесенькою. Бабуся від дитинства годувала мене пирогами та іншими смаколиками. Взагалі фігура була прийнятною. Після 30 я вийшла заміж, народила синочка і вага почала стрімко зростати з року в рік. Зрештою досягла позначки 110 кг при зрості 163 см. Що я тільки не робила, щоб позбутися від зловісних кілограмів. Зауважила, що й чоловік від мене відступив, він полюбляв не худих, але струнких дівчат. Я перестала себе кохати, почала носити балахоноподібні наряди, не ходила з подругами гуляти. Чоловік також ніби стидівся мене. Читати відгук повністю

Author Image

Богдан, м. Одеса

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Хочу виразити величезну подяку хірургам "Центру баріатричної хірургії", а саме Трепету Сергію Олеговичу, Емір-Усеінову Тару Сеітхаліловичу і Плюта Ірині Іванівні! А також всій вашій команді за ваш професіоналізм! Всі послуги на вищому рівні! Дякую за консультацію (доступними термінами), підготовку до операції й сама операція, умови перебування, доброзичливу атмосферу! За те, що завжди на зв'язку! Бажаю вашому центру від щирого серця успіхів у вашій нелегкій справі і якнайбільше задоволених пацієнтів!

Author Image

Людмила, м. Миколаїв

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

У 35 років моя вага була 130 кг. Років 5 самостійно худла, зверталася до дієтологів. Терпіла такі зненавиджені фізичні навантаження. Виходило знизити вагу, але ненадовго. Стабілізувати цифру заважало пекельне почуття голоду. Стандартної тарілки не вистачало. Шлунок нереальних розмірів, а в голові лише думка «чого б ще з'їсти?». Залишався лише варіант – лапароскопічна поздовжня резекція шлунка. Вселив впевненість та оптимізм лікар із Центру баріатричної хірургії Трепет Сергій Олегович. Що сказати, хірург із 40-річним стажем знає свою справу. Як мені пояснили на прийомі, резекція шлунка при ожирінні часто застосовується. Пацієнт швидко відновлюється, адже після видалення частини шлунка сторонніх тіл (бандажу, балону) не залишається. Фраза про "комфортне зниження ваги" звучала для мене просто як мантра. Підтверджую, за перший місяць скинула цілих 21 кг. І це без жорстких дієт та сидіння на салатах. Sleeve резекція шлунка – малоінвазивна методика, тому після так званої операції я пробула у центрі всього 3 дні. Зробити резекцію шлунка недешева маніпуляція, але результат вартий того. Я задоволена! Через рік моя вага - 95 і продовжує плавно знижуватися. Мені пощастило з лікарем – хірург Трепет зробив операцію та змінив моє життя. Про інших лікарів (Плюта, Емір-Усеїнов) від знайомих я теж чула багато хорошого. Тим, хто сумнівається, хочу сказати, якщо є проблема, то треба її вирішувати. Не варто затягувати, просто звертайтеся до спеціалістів Центру баріатричної хірургії.

Author Image

Ірина Миколаївна, м. Житомир

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Дякую чудовим лікарям Центру баріатричної хірургії, які буквально повернули мене до повноцінного життя! Я – молода мама трьох дітей, моя історія банальна: після других пологів набрала 20 кг, після третіх ще 30. У результаті у 32 роки моя вага перевалила за центнер – 112 кг. Дієти та вправи не допомагали. Довго не наважувалася на операцію, але здоров'я почало валитися на очах: боліли ноги, розвинувся переддіабет. Після шлункового шунтування за рік моя вага наблизилася до нормального – 76 кг. І це не межа – продовжую худнути, хоч і повільно. Проблеми зі здоров'ям пішли разом із вагою.

Author Image

Катерина, м. Львів

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Моя боротьба із зайвою вагою тривала довгі роки, але в якийсь момент ситуація стала критичною. При зростанні 170 см важила 120 кг. Виглядала жахливо, почувала себе відповідно. Зважитися на баріатричну операцію на шлунку було дуже важко, але нехірургічні способи схуднення мені допомагали, а гіпертонія і цукровий діабет, викликані ожирінням, часто давали себе знати. І я щаслива, що довірила своє здоров'я професіоналам. Підхід до пацієнтів у клініці просто чудовий: лікарі – Фахівці з великої літери! Нескінченні слова подяки всім, хто працював зі мною, консультував, оперував, давав призначення. Все склалося, і я щаслива! Процес відновлення відбувається цілком комфортно. Дієта, яку потрібно дотримуватися, досить щадна. Голод не відчувається з колишньою силою. Через півроку вага сильно знизилася, а значить зменшення шлунка для схуднення реально працює, хоча у мене були великі сумніви щодо цього. "Болячки", схоже, в шоці, через півроку ніяк себе не проявляють. Велике дякую клініці та лікарям, які здійснили мою мрію про схуднення і зробили зі свого боку все можливе, щоб залишити позитивні враження. Від душі рекомендую!

Author Image

Мельник І., 42 роки

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Дякую медичному персоналу та всім співробітникам центру. Я від душі дякую колективу за їхній професіоналізм, людське ставлення, за вміння розуміти людей і допомагати у вирішенні їхніх проблем. Тут мене буквально оточили увагою та турботою. Адже це дуже важливо, особливо для нас – пацієнтів, які звертаються до центру лікування ожиріння, після довгих років безуспішної боротьби із зайвою вагою. Ми приходимо сюди, розуміючи, що це останній наш шанс і більше сподіватися нема на кого.

Мене вже готують до виписки! І я знову переконуюсь, що зробив правильний вибір, звернувшись до цієї клініки. Усі процедури тут проводяться з використанням сучасного обладнання, але це не головне. Мені не лише надали кваліфіковану допомогу – мене підтримали морально! Мені допомогли на психологічному рівні прийняти себе та свою проблему! Крім того, що персонал компетентний у своїй спеціалізації, хочеться відзначити те, як колектив переживає та піклується про своїх пацієнтів. Лікарі ставляться до людей із душею, не боячись емоційного вигоряння. У клініці панує атмосфера серцевої доброти та затишку. Окреме спасибі молодшому персоналу за те, що в палатах завжди чисто та свіжо. Ви робите перебування пацієнтів у клініці комфортним.

Хочу побажати колективу всього найкращого, міцного здоров'я, удачі та нових досягнень!

Author Image

Марина С., 37 років і Валерія Н., 22 роки, м. Чекасі.

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Ми хочемо щиро подякувати спеціалістам центру за те, що вони зуміли повернути нам надію на майбутнє! За те, що відчинили перед нами двері у нове життя! Ми досить довго не могли зважитися на операцію і тільки після спілкування з хірургом змогли ухвалити єдине правильне рішення.

Після онлайн-консультації ми приїхали до Києва. У клініці нас зустріли привітно, відповіли на всі запитання, пояснили все, що лишалося незрозумілим. Дуже хочеться сказати про адміністратора. Це людина, яка перебуває на своєму місці! Вона завжди поряд, завжди на зв'язку. Будь-якої хвилини до неї можна звернутися за допомогою, і вона завжди допоможе.

Велике дякую хірургам, а також всьому персоналу клініки. Дякую вам за чистоту, затишок, тепло та за постійну турботу! Ви робите спільну справу – допомагаєте людям знайти нове тіло та здоров'я! Спасибі вам! Ну а ми, у свою чергу, ділитимемося своїми успіхами у зниженні ваги.

Author Image

Юлія В., 52 роки, 114 кг.

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Велике людське спасибі всім без винятку працівникам клініки за те, що вони виявили стільки турботи та уваги. Особливо дякую хірургам – ось справжні професіонали!

Головне рішення мого життя мені допомогла ухвалити Ірина Іванівна. Тільки після її консультації я остаточно переконалася, що якщо зараз не зроблю цей крок, потім буде дійсно пізно. Дякую!

Дякую, що допомагаєте нам стати щасливими!

Author Image

Наталія Миколаївна, м. Чернігів.

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Довгий час я страждала від зайвої ваги. Я важила 126 кілограм, а мій ІМТ дорівнював 42,6. Я перепробувала безліч різноманітних методів схуднення (сиділа на різних дієтах, ходила до спортзалу, ковтала розрекламовані пігулки), але все було марним. Якщо й вдавалося скинути кілька кілограмів, через якусь годину вони поверталися.

Одного разу я прочитала в інтернеті, що є операції, які допомагають схуднути. Я звернулася до  Центру баріатричної хірургії. Після діагностичного обстеження лікар порадив продовжню резекцію шлунку. Після хірургічного втручання найважчим для мене було витримати наступного дня зонд біля шлунка. Читати відгук повністю

Author Image

Аlena, м. Одесса.

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Хочу коротко розповісти про свою перемогу над зайвою вагою. Мої форми завжди були далекі від ідеальних, але вага ніколи не перевищувала 65 кг, в яких почувалась більш-менш нормально. Все змінилося після вагітності та пологів. За 9 місяців я набрала 29 кг і перед пологами моя вага становила 94 кг. Близькі заспокоювали та запевняли, що після пологів вага піде, але на жаль цього не трапилося. Тренування, дієтологи, обмеження та таблетки – не давали бажаного результату. Фізичне виснаження та стрес дали своє і уже незабаром позначка на вагах перевищила 100 кг. Зважавши всі за та проти, я зважилася на більш радикальний метод – шунтування шлунка. Буду чесна, процес відновлення був досить важким, особливо якщо врахувати купу обмежень. Незважаючи навіть на ці фактори, я задоволена, що пішла на такий крок. Наразі після операції з шунтування шлунка пройшло 7 місяців і я повернулася у свої комфортні 65 кг. Важливо розуміти, що це не чаклунство, а серйозне хірургічне втручання. Попри всі ризики та побоювання у мене все пройшло чудово і я рада, що змогла повернутися до нормального життя..

Author Image

Людмила Олександрівна, м. Київ.

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Після двох вагітностей із кесаревим перетином, видалення фіброміоми, а потім і повного видалення матки у 2016 році, мій живіт у нижній частині став в'ялим, покрився спайками, слідами від розтяжок. Враховуючи, що з віком я не ставала стрункішою, часто сідала на дієти — моя вага то підвищувалася, то знижувалась, а на животі утворився «фартух».

Ця ділянка, сформована розтягнутою шкірою і великим скупченням жиру, потворно обвисала і випиналася, створюючи враження, що я на останньому місяці вагітності. Я не тільки не могла з'являтися на пляжі в купальнику, але й не відчувала себе комфортно в будь-якому, навіть найдорожчому брендовому одязі.

Два останні роки я регулярно, по три рази на тиждень, ходила на фітнес. Консультувалася у нутриціолога, і під її керівництвом почала правильно харчуватися. Вдома щодня гойдала черевний прес. Помітно пострункішало, але живіт висів і випинався, ніяк не реагуючи на всі мої зусилля.

Я розуміла неминучість, але довго не наважувалася звернутися до пластичного хірурга - боялася операції. Сподівалася на те, що «фартух» розсмокчеться, шкіра підтягнеться. Але дива не сталося. Три місяці тому – 6 жовтня 2022 року – мені зробили абдомінопластику. Читати відгук повністю.

Author Image

Єсенія А, м. Київ.

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Думаю, прийшов і мій час поділиться своєю великою перемогою. 2020 року моя вага перевалила за добру сотню кіло. Нескінченні спроби дієти результатів не давали. Від популярних до ЗОЖ, між іншим. Усі говорили мені про те, що я лінива, тому й не худну. Ось почнеш бігати і перестанеш їсти в три горла, тоді і скинеш вагу. Зараз я розумію, що так не працює.

Якщо почати бігати з такою вагою, можна попрощатися з колінами раз і назавжди. А мої коліна мені потрібні. Я досить молода дівчина, мені 30 ні, так що міняти колінні суглоби я не планую в найближчому майбутньому. Тому залишається заклеїти рота скотчем і перестати їсти так багато. На жаль, це мені не допомогло. В черговий раз я спробувала змінити дієтолога, і як мені пощастило наткнутися на нинішнього лікаря. Ця мила жінка пояснила, що мені потрібна допомога хірурга. Читати відгук повністю.

Author Image

Олександра, 44 роки

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Звернулася до медичного центру лапароскопічної хірургії у червні місяці з бажанням отримати консультацю з приводу лікування ожиріння за допомогою баріатричної операції. Консультацію (безкоштовну) провели Христюк Дмитро Іванович та Емір-Усеінов Таір Сеітхалілович. Доступно розповіли про операцію та реабілітацію, визначилися з датою. В назначений день зустрів лікар Таір та організував заселення в палату та забір аналізів(швидко, без будь-яких проблем), а також додаткову консультацію з завідувачем хірургом Трепет Сергієм Олеговичем. Наступного дня командой висококваліфікованих хірургів та анастезіологів мені була проведена операція поздовжня резекція шлунка. Після операції лікар Таір неоднократно відвідував палату виявивши турботу та увагу. Потім був плановий обхід лікарів із завідувачем відділення хірургом Трепет Сергієм Олеговичем. Медсестри дуже привітні і приходили за першим дзіночком. Хочу зазначити що у відділенні і палатах неймовірна чистота та сучасний ремонт. Операційна кімната обладнана надсучасним обладнанням . При випіски з лікарні я отримала від лікаря Таіра рекомендації щодо післяопераційного догляду та дієти . Велика подяка всій команді лікарів які приймали участь в цій операцїї. Щіро дякую за турботу, ввічливість, чуйнісь Трепету Сергію Олеговичу та Еміру-Усеінову Таіру Сеітхаліловичу який пілкувався про мене з початку і до кінця перебування в клініці. Дуже ввічлива , чемна і дбайлива людина.

Author Image

Анастасія Нікітіна, м. Київ.

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Як і будь-яка жінка я хотіла виглядати красиво і сексуально, одягати речі по фігурі, а не ті "мішки", які могли на мене налізти. Я дуже довго думала, боялася, але все ж таки зважилася на баріатричну операцію, яка показана для людей при сильному ожирінні. На той момент (це було півроку тому) моя вага складала 138 кілограм при зростанні 171 см. Читати відгук повністю.

Author Image

Аліна Тимеркаєва, м. Львів.

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

З 2020 року боролася із зайвою вагою всіма способами: спроби займатися спортом, дієти аж до голодування. Але, незважаючи на всі спроби, вага знизилася лише до 110 кг (при зростанні 159 см). Після кількох років боротьби традиційними способами вирішила вдатися до хірургічних методів. Знала, що резекція шлунка при ожирінні – успішний метод, який з кожним роком набирає популярності. Вивчила види операцій. Довго вибирала клініку, переглядала багато сайтів та сторінок лікарів, у результаті вибір припав на цю клініку. Чудові уважні лікарі, медичний персонал відмінний, за день разів 5 самі заходять і запитують чи все добре Скажу відразу, що тяжка не сама операція, а новий уклад харчування після неї. Першого місяця було особливо важко. Але коли сама бачиш результат, а оточуючі завалюють компліментами, розумієш, що все не дарма! Рада, що потрапила до професіоналів своєї справи, які підтримували мене на всіх етапах мого лікування! Був приємно вражений високим рівнем організованості, чіткості та професіоналізму персоналу. Окрема подяка Таїру за його вміння працювати з пацієнтами: його тактовність, впевненість та оперативність викликають довіру, спокій та глибоку симпатію.

Author Image

Ганна Володимирівна, м. Львів.

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Мене звуть Ганна. І свою історію я почну з розповіді про себе. Мені 27 років. Все життя мала зайву вагу, але після 25 років почала важити ще більше. При зростанні 164 см моя вага становила трохи більше 100 кілограмів. Я не могла повноцінно жити. Швидко втомлювалася, боролася з задишкою та проблемами із серцем. Спробувала багато способів схуднення, але мало що допомагало. Минулого року я зважилася на встановлення внутрішньошлункового балона. Це складна процедура, на яку мало хто йде, але я просто не могла жити зі своєю вагою та ненависним відображенням у дзеркалі. Читати відгук повністю.

Author Image

Наталія Кравченко

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star
Найкращі хірурги Трепет Сергій Олегович та Таїр Емір-Усеїнов вели від здачі аналізів до операції. Прекрасний колектив, професійність лікарів вражає. Післяопераційний догляд найкращий! Окреме дякую анестезіологу Корчаку Віталію Петровичу.

Author Image

Аліна Олексіївна, м. Київ.

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Через півроку після операції я нарешті вирішила розповісти про свою історію схуднення за допомогою баріатрії. Баріатрія – це метод схуднення за допомогою хірургічного втручання. На даний момент мені 41 рік, проблеми з вагою почалися близько 7 років тому після народження другої дитини. Але…почнемо з самого початку. Читати відгук повністю.

Всі відгуки на Google
Наше відділення


Наші фахівці


Online консультація 24/7