Дізнайтесь яка операція вам підійде і скільки буде коштувати

0 кг
0 см
0 років

Запис на консультацію

Наша адреса: м. Київ Харківське шосе 121Вартість операцій на шлунку залежить від кількох факторів: підготовчих процедур, кількості витратних матеріалів, необхідності додаткового лікування.

Загальна ціна лікування включає вартість:

Стандартна (середньостатистична) вартість баріатричної операції не є публічною офертою. З кожним пацієнтом клініка укладає індивідуальну угоду із зазначенням ціни лікування.

Баріатричні втручання одні з найдорожчих. Це високотехнологічні операції, для виконання яких необхідні сучасні дорогі медичні інструменти та велика кількість витратних матеріалів.

У більшості випадків використовуються медичні вироби іноземних виробників, через що прайс-листи прив'язані до долара або євро. Тому періодично провадиться перерахунок цін залежно від поточної вартості витратних матеріалів та курсу валют. Особливо актуально це положення для операцій із застосуванням іноземних витратних матеріалів (шунтування та бандажування шлунка, рукавна гастропластика).

Комбіновані операції

Вартість лікування зростає при виконанні симультанних (комбінованих) хірургічних втручань, при яких об'єднують кілька операцій з різних приводів. Найчастіше баріатрію комбінують з абдомінопластикою, холицистектомією, герніопластикою.

Переваги комбінованих втручань:

Вартість баріатричної хірургії

Online консультація 24/7

Наші спеціалісти


Трепет Сергій Олегович

Лікар хірург вищої категорії. Кандидат медичних наук. Стаж роботи – 40 років.

Міжнародні сертифікати:
✔MGB Bronze Certification Course 2018,
✔Operations kurs Master Class
✔Bariatrische Ghirurgie 2018, 2019

Наші сертифікати


Наше відділення