ЕФЕКТИВНО, ШВИДКО, БЕЗПЕЧНО:

SADI-S – це унікальний шанс скинути 90% зайвої ваги протягом першого року.

Унікальна методика

Усього за одне оперативне втручання хірург може зменшити шлунок. Велике зниження ваги та довгостроковий результат. Забезпечує виражений та стабільний ефект за рахунок зменшення порції їжі та зменшення її всмоктування.

Малоінвазивний підхід

Лапароскопічна операція через мікроскопічні проколи дозволяє скоротити час перебування у клініці та виписатися з клініки на 2-3 добу після операції. Ризики післяопераційних ускладнень виключені.

Комплексний вплив

Забезпечує найбільше скидання ваги, найкраще лікування цукрового діабету та артеріальної гіпертензії. Дозволяє покращити клінічну картину супутніх захворювань. Поліпшення якості життя.

ПРОФЕСІЙНЕ І ЯКІСНЕ проведення лікування ожиріння

SADI-S – це НОВА МЕТОДИКА, яка дозволяє досягти більш фізіологічного шунтування з меншою кількістю можливих побічних ефектів, мінімальною потребою в лікарських засобах та кращою якістю життя.

Висока компетентність команди

Наші лікарі – це справжні професіонали своєї справи. Їхні золоті руки творять дива. Хірурги мають великий досвід роботи у проведенні баріатричних операцій. Кожен із них – це справжній експерт у своїй галузі. Ось чому ми можемо гарантувати тривалі та стійкі результати.

Високотехнологічне обладнання

У нашій клініці використовується апаратура експертного класу від найкращих всесвітньо відомих виробників. Завдяки цьому наші хірурги мають можливість проводити оперативні втручання на найвищому рівні та гарантувати своїм пацієнтам найкращі результати.

Безперечна безпека

Наш медичний центр спеціалізується на малотравматичних хірургічних методах – лапароскопічних операціях. Вони не вимагають тривалого відновлення та мінімально пошкоджують тканини. Ми гарантуємо відсутність шрамів і рубців, а також інших неприємних ускладнень.

ВІДГУКИ вдячних пацієнтів – це наша ГОРДІСТЬ

Зворотній зв'язок – це завжди можливість вчитися та покращувати свої досягнення. Пацієнти залишаються задоволеними результатами роботи наших хірургів. Нам вдається перевершити очікування клієнтів. У нас лікуються цілими сім'ями. Пацієнти рекомендують нашу клініку своїм близьким та друзям.

Всі відгуки

Наші хірурги – це КРАЩІ ФАХІВЦІ МІСТА

Лікарі нашої клініки мають високу кваліфікацію, великий досвід роботи та бажання постійно вчитися. Вони з усією серйозністю ставляться до кожного випадку. Наші пацієнти можуть розраховувати на чуйність, розуміння та високий професіоналізм з їхнього боку. Кожна операція – тонка ювелірна робота. Таким фахівцям можна спокійно довірити своє здоров'я!

Трепет Сергій Олегович

Лікар хірург вищої категорії. Кандидат медичних наук. Стаж роботи – 40 років.

Міжнародні сертифікати:
✔MGB Bronze Certification Course 2018,
✔Operations kurs Master Class
✔Bariatrische Ghirurgie 2018, 2019

Наші сертифікати


ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ та КОМФОРТ

Приходячи до нашої клініки, кожен пацієнт відразу розуміє, що таке сервіс та комфорт. Тут ви відчуєте себе дорогим та бажаним гостем. Ми зробимо все, щоб вам було комфортно, затишно та безпечно. У нашій клініці на Вас чекає привітний прийом та тепла атмосфера. Для нас важливі не лише ваше здоров'я, а й психологічний комфорт у стінах клініки.

Online консультація 24/7

Найпопулярніші питання


У вкрай поодиноких випадках після хірургічного лікування ожиріння кілограми повертаються. Це може бути пов'язано з гормональними порушеннями, уповільненням обмінних процесів, переїданням, нестачею фізичної активності. Малий відсоток пацієнтів відновлює частину втраченої ваги. Це зустрічається особливо тоді, коли пацієнт не слідує дієтичним рекомендаціям у наступні після операції місяці та роки. Баріатрія не гарантує, що пацієнт більше не набере зайвих кілограмів. Якщо не змінювати харчову поведінку, вага може повернутися знову.

Під час бариатричної операції використовується сучасний лапароскопічний метод, який на відміну від класичних підходів не вимагає великих розрізів. Хірург зробить лише кілька мікроскопічних проколів. Вже за кілька годин після операції пацієнти можуть вставати із ліжка. Багато залежить від самопочуття пацієнта, а також від наявності супутніх захворювань. Зазвичай через 2-3 дні можна буде виписуватись. При цьому лікарі нашої клініки завжди залишаються на зв'язку та контролюють стан вашого здоров'я.

Відновлення після баріатричної операції триває в середньому один місяць. На цьому етапі слід дотримуватися всіх лікарських рекомендацій формувати нові харчові звички, більше рухатися та уникати шкідливих звичок. Наші лікарі постійно підтримують зв'язок з пацієнтами, починаючи з періоду перебування в стаціонарі, після виписки, коли відбувається відновлення організму – протягом усього життя.

Як правило, розвиток серйозних ускладнень - це питання дисципліни, вірніше недисциплінованості самих пацієнтів. Усі побічні ефекти при своєчасному виявленні та зверненні цілком усувні. Можливість розвитку надмірної діареї, метеоризму, білкової недостатності, проктологічних ускладнень після SADI-s значно менше. У перші дні після операції пацієнт може відчувати нездужання, нудоту, дискомфорт. Подібні симптоми не вимагають медичного втручання і пройдуть самі собою.

Лабораторні:

 • загальний аналіз крові
 • біохімічний аналіз крові (розширений - печінкові; ниркові проби; загальний білок)
 • коагулограма;
 • ліпідограма;
 • маркери гепатитів в; с;
 • RW
 • група та резус фактор крові
 • загальний аналіз сечі
 • ттг
 • глікозильований гемоглобін
 • с-пептид
 • індекс НОМА
 • вітамін д3

Інструментальні:

 • гастроскопія
 • узд ЩЗ; очп; ОМТ
 • ЕКГ; ехо Кг; консультація кардіолога
 • консультація ендокринолога
 • доплерографія вен нк
 • спірометрія
 • рентгенографія легень