Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Сергій Олегович – це провідний спеціаліст Центру лапароскопічної хірургії зі стажем роботи понад 40 років. Лікар досконало володіє передовими методами діагностики патологій органів черевної порожнини та має багаторічний досвід виконання малотравматичних технологій хірургічного лікування.

Він навчався у НМУ ім. А. А. Богомольця по спеціальності «Лікувальна справа». 1982 року Сергій Олегович захистив диплом, а 6 вересня 1990 року – дисертацію та отримав ступінь кандидата наук. Фахівцю було присвоєно вищу лікарську категорію.

Зараз він веде науково-дослідницьку діяльність та є автором 67 наукових праць та 4 патентів на винаходи. Періодично лікар підвищує кваліфікацію у НМАПО, проходить атестацію, відвідує освітні семінари, курси, українські та міжнародні науково-практичні конференції.

Якщо ви шукаєте найкращого лікаря у сфері баріатричної хірургії, тоді вам до Сергія Олеговича із Центру лапароскопічної хірургії. Це висококваліфікований спеціаліст у своїй галузі, який вже допоміг багатьом пацієнтам впоратися з ожирінням та покращити якість життя. Його глибокі знання та досвід, а також уважне ставлення до пацієнтів роблять його одним із найкращих лікарів у галузі баріатричної хірургії. Це без заперечень справжній професіонал своєї справи!

Баріатрична хірургія стала одним із популярних та ефективних методів боротьби з ожирінням та супутніми захворюваннями. У цьому напрямку одним із провідних фахівців є Трепет Сергій Олегович, який допомагає своїм пацієнтам змінити своє життя на краще. Його досвід та уміння дозволяють підбирати найбільш підходящий метод лікування для кожного пацієнта, з урахуванням індивідуальних особливостей захворювання та стану здоров'я.

Лікар багато оперує і постійно удосконалює методику проведення оперативних втручань. З його допомогою пацієнтам вдається скинути до 70-80% своєї початкової ваги. Його професійний шлях був спрямований на вивчення та практичне застосування баріатричної хірургії – розділу медицини, спрямованої на лікування ожиріння шляхом хірургічного втручання. В рік Сергій Олегович виконує понад 1300 різноманітних хірургічних втручань. У нього щонайменше 8000 сеансів на рік.

Сергій Олегович приділяє особливу увагу психологічній підготовці своїх пацієнтів до оперативного втручання. Він прагне створити атмосферу довіри та взаєморозуміння, щоб кожна людина могла почуватися комфортно та впевнено на всіх етапах лікування. Адже успіх баріатричної операції багато в чому залежить від мотивації та готовності пацієнта до зміни свого способу життя.

Операції, які проводяться під керівництвом Сергія Олеговича, виконуються через міні-проколи. Такі втручання пацієнти добре переносять та швидко відновлюються. Вже на наступну добу можна буде повернутися до свого звичного життя.

Важливим аспектом роботи Сергія Олеговича є підтримка пацієнтів у післяопераційний період. Він активно консультує своїх пацієнтів з питань харчування, фізичної активності та підтримки оптимальної ваги. Також лікар співпрацює з дієтологами та фізіотерапевтами для забезпечення комплексного підходу до відновлення здоров'я та якості життя пацієнтів після операції.

Сергій Олегович – це один із найуспішніших баріатричних хірургів в Україні. Він досконало володіє такими видами операцій, як:

 • Шлунковий бандаж.

 • Біліопанкреотичне шунтування.

 • Часткове шунтування.

 • Поздовжня резекція шлунку (СЛИВ-1).

 • Шлункове шунтування.

 • Абдомінопластика.

 • Внутрішньошлунковий балон.

 • Міні-гастрошунтування.

 • SADI-s.

Досвід роботи:

 • 4 роки обіймав посаду анестезіолога у Київській центральній міській лікарні №14;

 • 2 роки працював хірургом у Київському міському центрі, який спеціалізується на оперативному лікуванні патологій підшлункової залози, печінки та жовчовивідних шляхів (при лікарні № 14);

 • 8 років був лікарем Міського центру гепатопанкреатобіліарної хірургії, який базується у лікарні №10;

 • 3 роки як асистент брав участь у науково-дослідній роботі кафедри хірургічних хвороб КМУ УАНМ;

 • з 1999 року є завідувачем відділення хірургії №1 при КДКЛ №1.

Додаткова освіта:

 • регулярно вивчає останні досягнення у галузі лапароскопічної хірургії та інші актуальні хірургічні технології;

 • проходив тематичне удосконалення за програмою «Основи пластичної хірургії»;

 • освоїв правила, особливості організації та управління системою медичної допомоги у сучасних умовах;

 • проходив передатестаційні цикли та загальне удосконалення за спеціальністю «Хірургія».

СЕРТИФІКАТИ:

 • 15 лютого 2018 року брав участь у майстер-класі «Сучасні методи в лапароскопічній хірургії» в м. Київ при «Науково-практичному центрі профілактичної та клінічної медицини».

Сертіфікат майстер класу

 • 3 липня 2018 року взяв участь у майстер-класі на тему: "Баріатричні операції при метаболічному синдромі" в обсязі 8 годин на базі "ALANDA CLINIC".

Сертіфікат "Баріатричні операції при метаболічному синдромі"

 • 4-5 липня 2018 року був учасником І-го Казахстанського міжнародного конгресу "Баріатрична та метаболічна хірургія" під назвою "Баріатрична хірургія в лікуванні метаболічного синдрому", яку проводив професор Орал Оспанов.

Сертіфікат - Баріатрична та метаболічна хірургія

 • З 28.11 2018 по 01.12.2018 відвідав Баріатричний симпозіум в «Баріатричній Академії Франкфурта» по темі «Міні-шунтування шлунку». Особисто від доктора Роберта Рутледжа отримав БРОНЗОВУ СЕРТИФИКАЦИЮ.

Бронзовий сертіфікат

 • 24-25 листопада 2011 року приймав участь у науково-практичній конференції з участю «Сучасні мініінвазивні технології в хірургії та гінекології», яка проходила у м. Київ.

Сертіфікат «Сучасні мініінвазивні технології в хірургії та гінекології»

 • З 26.11.2019 по 29.11.2019 брав участь у VI майстер-класі «Баріатрична та метаболічна хірургія» у професора П. Стайкова в «Баріатричній Академії Франкфурта».

Сертіфікат «Баріатрична та метаболічна хірургія» у професора П. Стайкова в «Баріатричній Академії Франкфурта».

 • 18-19 травня 2017 року приймав участь у конференції з міжнародною участю «Мінімально інвазивна хірургія органів малого тазу» у м. Одеса.

«Мінімально інвазивна хірургія органів малого тазу» у м. Одеса

Natalie

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star
Хочу висловити величезну подяку Сергію Олеговичу Трепету, який розвіяв мої сумніви та страхи щодо операції. Сьогодні через 9 місяців після часткової резекції шлунка я скинула 31 кг і почуваюся іншою людиною як фізично, так і морально. Вперше про операцію задумалася після третіх пологів, коли на терезах цифра зашкалила за 100 кг. А з нею з'явився і букет хронічних проблем у вигляді задишки, гіпертонії, болів у колінах та хребті. Дієти давали ефект ненадовго, варто було зірватись і все поверталося. Іншого виходу крім баріатрії я не бачила, але було дуже страшно. Вирішила з'їздити до Києва на консультацію. Дякую Сергію Олеговичу, що пояснив усі нюанси, підготував психологічно, розвіяв страх. Зараз я шкодую лише, що не зробила операцію раніше. Про саму слив резекцію шлунка можу сказати тільки, що пройшла вона абсолютно легко. Від наркозу відійшла нормально, вже наступного дня могла ходити по палаті та повністю обслуговувати себе. Ні болю в животі, ні печії не було, я намагалася дотримуватися всіх рекомендацій щодо пиття та харчування. Сьогодні, через 9 місяців з'їдаю по 150 г їжі за раз, вага 73 кг і продовжує знижуватися. Пішла задишка, біль у суглобах, з'явилася легкість і швидкість, якої раніше. Ну і зовні результат приголомшливий, небо та земля. Звичайно, пологи залишили свій відбиток у вигляді жирового фартуха на животі, тому за півроку збираюся лягти ще раз на абдомінопластику. Всім раджу не боятися і зробити крок назустріч своєму новому тілу.

Богдан

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star
Хочу виразити величезну подяку хірургам "Центру баріатричної хірургії", а саме Трепету Сергію Олеговичу, Емір-Усеінову Таіру Сеітхаліловичу і Плюта Ірині Іванівні! А також всій вашій команді за ваш професіоналізм! Всі послуги на вищому рівні! Дякую за консультацію (доступними термінами), підготовку до операції й сама операція, умови перебування, доброзичливу атмосферу! За те, що завжди на зв'язку! Бажаю вашому центру від щирого серця успіхів у вашій нелегкій справі і якнайбільше задоволених пацієнтів!

Marina

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star
Записалась одразу на операцію до лікаря, так як я з іншого міста. Приїхала лікар зустрів все розповів перший день повне обстеження на другий день операція, все швидко пройшло, після операції лікар турботливо приходив питав як справи і довав поради, і загалом весь персонал турботливий і чемний! Рада що обрала саме цю клініку для операції, тепер чекатиму результат по схуднення)))
Всі відгуки
Наші відгуки

Історії та відгуки наших пацієнтів

Наше відділення


Online консультація 24/7

Часто запитують


 • ожиріння 3 степеню;

 • ІМТ більше 35;

 • ІМТ більше 27 в комбінації з супутніми хворобами (артеріальна гіпертензія, цукровий діабет 2 типу, захворювання суглобів);

 • відсутність результату від дієт, фізичних вправ та медикаментозного лікування.

 • ракові захворювання;

 • туберкульоз;

 • цукровий діабет 1 типу;

 • печінкова та ниркова недостатність;

 • виразка шлунку;

 • вагітність та лактація;

 • неповнолітній вік.

Для лікування ожиріння використовують 2 види хірургічних втручань:

 • рестриктивні – завдяки зменшенню об’єму шлунку обмежують прийом їжі;

 • мальабсорбтивні – в результаті скорочення тонкого кишечника зменшують всмоктування певних компонентів їжі.

Операції бувають оборотними (частину травного тракту ізолюють, що дозволяє відновити фізіологічну будову органів) та необоротними (видаляють частину шлунку).

Загальні рекомендації, яких необхідно дотримуватися:

 • Білок - головний компонент раціону. Необхідно споживати не менше 60 г білка в добу. У достатній кількості він міститься в м'ясі (грудка індички, курки, філе риби, яловичини, свинини), нежирному сирі, сирі, яйці, арахісове олії.
 • Чи не пропускайте прийоми їжі. Часте, дробове харчування запобіжить переповнення шлунка і поліпшить обмінні процеси.
 • Їжте тільки за обіднім столом, не поспішайте.
 • Викладайте на тарілки невеликі порції. Розріжте їжу на дрібні шматочки, ретельно і повільно пережовувати. Використовуйте дрібний посуд, дитячі ложки, щоб уникнути переїдання. Як тільки відчули насичення, зупиняйтеся.
 • Вживайте протягом дня більше рідини (6-8 чашок). Відмовтеся від газованих, калорійних напоїв, кофеїну. - Пийте з інтервалом в 30 хвилин до або після їди, це допоможе запобігти нудоту, блювоту.