Author Image

Свій відгук та історію лікування надіслала нам Аліна Олексіївна, м. Київ.

Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star

Через півроку після операції я нарешті вирішила розповісти про свою історію схуднення за допомогою баріатрії. Баріатрія – це метод схуднення за допомогою хірургічного втручання.

На даний момент мені 41 рік, проблеми з вагою почалися близько 7 років тому після народження другої дитини. Але…почнемо з самого початку.

Мій зріст – 156 см, у 30 років я важила 55 кг і носила одяг розміру S - M. На той момент я була щаслива, почувалась легко, а моя молодша сестра з радістю «крала» мої речі, захоплюючись моєю фігурою. Параметри були 92/67/92, ну чудово! У 32 роки я народила першу дитину, після відновного періоду протягом року після пологів, я важила 57 кг, мої параметри змінилися не сильно - 94/69/91. Я жила звичайним життям, але стала відзначати, що почала їсти більше, хоча уваги на ці зміни звернула не одразу. У 35 років я народила сина, після року декрету важила вже 68 кг, параметри контролювати перестала. З кожним роком я набирала та набирала.

Отже, у 40 років я важила 109 кг, ІМТ 44. За останні 3 роки я пробувала і спорт, але з такою вагою давався мені він складно, пробувала дієти аж до голодування, перенесла депресію через зайву вагу. Після такої кількості спроб схуднути я зважилася на операцію.

На різних форумах багато читала про баріатрію, вивчала різні методики, розглянула для себе кілька із них. Однак я не лікар, повністю розібратися було складно.

Протягом місяця я ходила на консультації до різних хірургів, ретельно придивлялася до методик. Я була сміливо націлена на операцію, дуже чекала на неї. Обрали разом із лікарем СЛІВ.

Отже, день операції! Паніка, жах, але й водночас – мрії про струнке тіло. Операція проходить під загальним наркозом, прокинулась через кілька годин після її закінчення (точну кількість назвати не можу). Боліло, звісно, тіло повністю. Голова, область живота – особливо. Після уколу полегшало. Перші дві доби я тільки пила, на третій день я поїла пару ложок бульйону.

Відновлювальний період не найпростіший. Саме операція малоінвазивна, всі складнощі полягають, як би смішно не звучало, у моєму новому, вже маленькому шлунку.

Я полюбила воду, рідкі каші та супи, але не зовсім за своєю волею. У перші 3 тижні я пила курячі бульйони та воду, до кінця другого місяця я додала до цього раціону майже рідкі пюре та каші, і лише на третій місяць я почала їсти тверду пишу, але в дуже малих порціях.

Мені пощастило з тим, що мене підтримував мій чоловік! Він перестав їсти борошняне, солодке, щоб зайвий раз не травмувати мої голодні очі.

Те, що змінилося зовсім – швидкість мого прийому їжі, я їм будь-яку їжу близько 40-60 хвилин, враховуючи, що мої порції важать близько 100 – 120 г.

Моя вага на даний момент – 71 кг, але процес ще триває.

Чесно кажу, для мене найскладнішою була відмова від солодкого. Пару разів на третьому місяці відновлення не стрималася, з'їла улюблене печиво після їжі, що було помилкою, блювота не забарилася. Зараз навчилася розраховувати свою норму, тож іноді дозволяю собі такі «пустощі».

Баріатрія – гарний варіант для схуднення. Однак не потрібно думати, що це легкий варіант без дієт і страждання. Це початок серйозного шляху, якийсь поштовх допомоги. Відновлювальний період є досить тривалим, зі строгими обмеженнями, але для мене це стало справжнім порятунком. Повернувся інтерес до життя, я більше часу проводжу з дітьми, не соромлячись себе. Бачу, як очі мого чоловіка горять, коли він дивиться на мене, хоч і дуже переживає за моє відновлення. Найкращі результати ще попереду, я тримаю себе під контролем, мій погляд на їжу помінявся кардинально!

Всі відгуки
Наше відділення


Online консультація 24/7