Відгук лікування ожиріння за допомогою баріатрії (Резекція шлунка)

Свій відгук та історію лікування надіслала нам Наталія Миколаївна, м. Чернігів.

Довгий час я страждала від зайвої ваги. Я важила 126 кілограм, а мій ІМТ дорівнював 42,6. Я перепробувала безліч різноманітних методів схуднення (сиділа на різних дієтах, ходила в спортзал, ковтала розрекламовані таблетки), але все було марним. Якщо й вдавалось скинути кілька кілограмів, через деякий час вони повертались.

Одного разу я прочитала в інтернеті, що існують операції, які допомагають схуднути. Я звернулась в Центр баріатричної хірургії. Після діагностичного обстеження лікар порадив поздовжню резекцію шлунку. Після хірургічного втручання найважчим для мене було витримати на наступний день зонд у шлунку.

Все інше не становило особливих проблем. В післяопераційний період доводилося пристосовуватися до нового способу життя та до змін, які відбувалися в організмі. Протягом трьох місяців у мене клаптями випадало волосся, іноді з’являлася слабкість. Періодично вага зупинялась та деякий час залишалась на одному рівні. Але я знала, що треба перечекати, і схуднення продовжиться.

Після резекції шлунку пройшло півроку, і я отримала чудовий результат – схудла на 33 кілограма. Зараз я важу 93 кілограма, а вага продовжує знижуватися. Завдяки операції якість мого життя істотно покращилася. Я харчуюся за графіком, складеним лікарем. При цьому я відчуваю легкість у всьому тілі, а голод практично відсутній. У мене зникла потреба витрачати гроші на нездорову їжу, без якої ще кілька місяців тому не могла обійтися.

Я ношу одяг, який раніше не могла одягнути, без проблем знаходжу в магазині потрібний мені розмір. Я добре почуваю себе в транспорті, сидячи на сидінні, так як нікому не заважаю. Я позбавилася почуття постійної спекотності. Я дуже шкодую, що раніше нічого не знала про баріатричну хірургію та не зробила операцію кілька років тому.

Наше відділення


Online консультація 24/7