Наша клініка забезпечить:

Компетентність

Лікуванням ожиріння займаються висококваліфіковані хірурги – експерти своєї справи. Глибокі знання анатомії, багаторічний досвід та професійна майстерність допомагають лікарям проводити якісні операції будь-якого рівня складності.

Безпека

Наші хірурги використовують ефективні методики та технології, які довели свою безпечність. Метод знеболення анестезіологи підбирають після детального вивчення анамнезу пацієнта та результатів діагностичних обстежень.

Доступні ціни

Ми виконуємо високотехнологічні операції зі зменшення шлунку європейського рівня по демократичним цінам. Лікарі проводять безкоштовні очні консультації. З самого початку пацієнти отримують точну інформацію про методи лікування та загальну вартість курсу.

Чому обирають саме нас?

Інноваційне обладнання експертного рівня

В своїй роботі наші фахівці використовують передове обладнання експертного класу від провідних світових виробників, яке дозволяє виконувати навіть найскладніші хірургічні втручання на найвищому рівні та отримувати успішні довготривалі результати.

Малоінвазивні хірургічні втручання

Всі операції зі зменшення шлунку проводяться лапароскопічно – без розрізів, через міні-проколи черевної стінки. Це забезпечує мінімізацію травмування, швидке відновлення та відсутність післяопераційних ускладнень. Проколи швидко загоюються, не залишаючи на тілі не тільки жахливих шрамів, а й помітних слідів. Уже через кілька днів пацієнт повертається до звичного способу життя.

Професійний медичний супровід

Наші пацієнти проходять комплексну діагностику, консультуються з гастроентерологом, кардіологом, ендокринологом, баріатричним хірургом, дієтологом. На основі результатів обстеження хірург зважує всі ризики та підбирає максимально ефективний метод лікування, який допоможе позбутися зайвої ваги та супутніх захворювань. Лікарі супроводжують пацієнтів до досягнення очікуваного результату, надають психологічну підтримку.

Лікар хірург

Наш центр баріатричної хірургії пропонує широкий спектр операцій зі зменшення шлунку:

Шлунковий бандаж

Шлунковий бандаж (бандажування)

Шлунок за допомогою кільця розділяють на дві частини. Під час їжі верхня частина органу швидко заповнюється їжею, викликаючи відчуття насичення.

.



Консультація Дізнатись ціну
Біліопанкреатичне шунтування

Поздовжня резекція шлунку (рукавна гастропластика, СЛИВ-1)

Хірург змінює конфігурацію шлункового такту – видаляє бічну частину шлунку, в якій виробляється гормон голоду (грелін), а також формує вузеньку трубку. Об’єм органу зменшується у 10 разів, завдяки чому людина їсть менші порції, що призводить до схуднення.

Консультація Дізнатись ціну
Часткове шунтування

Гастроплікація (ушивання шлунку, СЛИВ-2)

Зменшують розмір шлунку шляхом вертикального ушивання та утворення складки, що призводить до звуження просвіту органу по всій довжині. В результаті пацієнт менше з’їдає їжі та позбавляється зайвої ваги.


Консультація Дізнатись ціну
Внутрішньошлунковий балон

Внутрішньошлунковий балон

Малоінвазивна операція зі зменшення шлунку, яка проводиться ендоскопічно. В шлунок встановлюють силіконовий балон, який потім заповнюють фізіологічним розчином. Балон унеможливлює переїдання та призводить до швидкого насичення, сприяючи схудненню.



Консультація Дізнатись ціну
Шлункове шунтування

Ілеошунтування (часткове шунтування)

Третину тонкого кишечнику, в якій всмоктується 90% жирів, виключають із процесу травлення, що призводить до втрати ваги. Операція рекомендована при незначному ожирінні, дисліпідемії та цукровому діабеті 2 типу.



Консультація Дізнатись ціну
Абдомінопластика

Шлункове шунтування (гастрошунтування)

Золотий стандарт у лікуванні ожиріння. Комбінована операція, під час якої зменшують об’єм шлунку шляхом ізоляції та реконструюють тонкий кишечник, частково виключаючи його з процесу травлення. В результаті вдається отримати подвійний ефект: забезпечити швидке насичення та зменшити всмоктування вуглеводів і жирів.

Консультація Дізнатись ціну
Поздовжня резекція шлунка

Міні-гастрошунтування (Mini Gastric Bypass)

Це універсальний метод, який, окрім ожиріння, лікує метаболічний синдром та інсулінонезалежний цукровий діабет. Підходить навіть для худих діабетиків.



Консультація Дізнатись ціну
Міні-гастрошунтування

Біліопанкреатичне шунтування

Під час операції зменшують об’єм шлунку та виключають з процесу травлення значні частину тонкого кишківника. Особливо ефективний цей метод, якщо зайва вага супроводжується ускладненнями.



> Консультація Дізнатись ціну
SADI-S

SADI-S

Один з варіантів біліопанкреатичного шунтування, при якому видаляють значну частину шлунку та знижують всмоктування поживних речовин у кишечнику. Завдяки операції вдається домогтися вираженої втрати ваги та стабілізувати рівень цукру в крові.

Консультація Дізнатись ціну

Не можна однозначно сказати, яка операція зі зменшення шлунку найкраща. Тільки баріатричний хірург зможе підібрати оптимальний варіант, враховуючи індивідуальні особливості пацієнта.

Результати баріатрії:

Через деякий час після операції зі зменшення шлунку ви  відчуєте неймовірну легкість у тілі, зможете легко підійматися сходинками та пішком проходити великі відстані. Уже за перші три місяці ви скинете до 50 кілограмів маси тіла. При цьому вам не доведеться дотримуватися суворої дієти. Схуднення буде відбуватися в природному для організму темпі, що виключає повернення ваги у майбутньому.

Якщо всі ваші старання в боротьбі з зайвою вагою не дають бажаних результатів, не впадайте у відчай. Вам на допомогу прийде баріатрія, яка кардинально вирішить проблему. Залиште заявку на сайті, наш менеджер в найближчий час зв’яжеться з вами, відповість на запитання та підбере оптимальний час для консультації.

Наші відгуки

Історії та відгуки наших пацієнтів

Всі відгуки

Наші фахівці


Наше відділення


Online консультація 24/7

Часто запитують


Операція зі зменшення шлунку рекомендована при:

  • морбідному ожирінні (ІМТ >40);
  • незначному ожирінні (ІМТ >27) в комбінації з прогресуючими супутніми захворюваннями (цукровим діабетом, артеріальною гіпертензією, патологіями суглобів);
  • відсутності результату від фізичних вправ, дієт, психотерапії, медикаментозного лікування.

Протипоказане хірургічне втручання при: цукровому діабеті 1 типу; порушенні згортання крові; виразці шлунку; туберкульозі; печінковій та нирковій недостатності; злоякісних пухлинах; психічних розладах; неповнолітньому віці; вагітності та грудному годуванні.

Лабораторні:

  • загальний аналіз крові та сечі;
  • біохімічний аналіз крові (розширений);
  • визначення групи та резусу крові;
  • коагулограма – оцінка гемостазу;
  • ліпідограма – дослідження ліпідного обміну;
  • аналіз на глікозильований гемоглобін;
  • дослідження індексу НОМА (інсулінорезистентності);
  • аналіз на маркери гепатиту В та С;
  • реакція Вассермана – серологічне дослідження на сифіліс;
  • аналіз на С-пептид – показник секреції інсуліну;
  • дослідження рівня ТТГ – оцінка функціонування щитовидної залози;
  • аналіз на вітамін D3.

Інструментальні:

  • ультразвукове дослідження (ЩЗ, ОМТ, ОЧП);
  • електрокардіографія;
  • ехокардіографія;
  • спірометрія;
  • рентгенографія легень;
  • доплерографія вен нижніх кінцівок.

Також потрібно проконсультуватися з кардіологом та ендокринологом.

Всі операції зі зменшення шлунку розділяють на 3 види:

  • рестриктивні (бандажування, встановлення внутрішньошлункового балону, рукавна гастропластика, гастроплікація) – обмежують прийом їжі завдяки зменшенню об’єму шлунку;
  • мальабсорбтивні (ілеошунтування) – зменшують всмоктування їжі в результаті скорочення тонкого кишечника;
  • комбіновані (гастрошунтування, біліопанкреатичне шунтування) – зменшують шлунок та скорочують тонкий кишечник.

Уже на наступний день після хірургічного втручання пацієнт починає худнути. За перші три місяці вдається скинути 30-50 кілограмів. Повна стабілізація займе 1,5-2 роки.

Операції зі зменшення шлунку бувають двох видів: оборотні (ізолюють частину травного тракту) та необоротні (частину шлунку видаляють). До оборотних належать установка внутрішньошлункового балону та бандажування, до необоротних – рукавна резекція, гастроплікація.

Сидіти на суворій дієті не доведеться, але потрібно дотримуватись деяких рекомендацій:

  • Їсти часто та невеликими порціями, щоб запобігти переповненню шлунку.
  • Розрізати їжу на маленькі шматочки, ретельно їх пережовувати. Закінчувати трапезу відразу ж після появи відчуття насичення.
  • Споживати не менше 60 грамів білка щодобово. Він міститься у яйцях, нежирному сирі, яловичині, свинині, пташиній грудці, арахісовій олії.
  • Пити побільше (6-8 чашок) води щоденно, але з інтервалом в півгодини до або після їжі, щоб запобігти нудоті та блювоті.
  • Відмовитися від кофеїну, калорійних та газованих напоїв.

Щоб досягти максимального естетичного ефекту, отримати плоский підтягнутий живіт та привабливу фігуру, лікар може порекомендувати корекцію контуру тіла за допомогою ліподермектомії, ліпосакції або абдомінопластики.

Ні, ці методи позбавляють лише естетичних наслідків, але не вирішують проблему, так як не усувають першопричини. Тільки операції зі зменшення шлунку здатні повернути в норму масу тіла, позбавити ожиріння та супутніх захворювань.
Рецепція