Наші особливості:

Хірургія одного дня

Всі процедури за один день. В стаціонарі від 2-х днів.

Абсолютна стерильність операційних

Повністю виключається ризик занесення інфекції.

Конфіденційність

Ми не розголошуємо особисті дані наших клієнтів.

Під час операції із процесу травлення виключають клубкову кишку – кінцеву третину тонкого кишечнику. Саме в цій ділянці травного тракту всмоктується 90% жирів.

Хірург розтинає клубову кишку, закриває її дистальний кінець та накладає анастомоз у місці з’єднання з товстим кишечником. В результаті їжа обходить ділянку, в якій відбувається всмоктування жирних кислот, що істотно зменшує кількість калорій, які потрапляють в організм. При цьому в організмі пацієнта значно (на 35-38%) знижується рівень ліпопротеїнів низької густини.

Внаслідок виключення клубової кишки чотирикратно усиляється екскреція (виведення) жовчних кислот, що призводить до більш швидкого перетворення холестерину в жовчні кислоти та сприяє компенсаційному прискоренню синтезу холестерину. В той же час збільшується потреба в холестерині з боку клітин печінки.

Результати операції:

Завдяки частковому ілеошунтуванню вдається позбавитися зайвою ваги та досягти стійкої ремісії у людей, які страждають від гіперхолестеринемії (характеризується високим рівнем ЛПНГ) та цукрового діабету. У діабетиків значні покращення спостерігаються у 45-75% випадків. Часткове шунтування: плюси та мінуси Основний ефект від операції – нормалізація обміну жирів в організмі, що дає можливість відкоригувати дісліпідімію та цукровий діабет.

До недоліків відносяться:

  • необхідність постійних (раз в 3 місяці) ін’єкцій вітаміну В12;
  • ризик виникнення тяжкої діареї (але вона успішно лікується);
  • погіршення всмоктування кальцію.

Наші відгуки

Всі відгуки

Наші спеціалісти


Трепет Сергій Олегович

Лікар хірург вищої категорії. Кандидат медичних наук. Стаж роботи – 40 років.

Міжнародні сертифікати:
✔MGB Bronze Certification Course 2018,
✔Operations kurs Master Class
✔Bariatrische Ghirurgie 2018, 2019

Наші сертифікати


Наше відділення


Online консультація 24/7

Часто запитують


Операцію рекомендують людям з незначним ожирінням, яке супроводжується метаболічними порушеннями (дісліпідемія, цукровий діабет 2 типу). Найчастіше її проводять людям з діагностованою сімейною гіперхолестеринемією, яка не піддається традиційному лікуванню.

Протипоказана операція при захворювання органів травного тракту, психічних розладах, алкоголізмі, вагітності та лактації. Не проводять операцію і при морбідному ожирінні – важкому стані, при якому індекс маси тіла перевищує 40 кг/м 2 . В таких випадках не вдасться досягти бажаного результату.