Наші особливості

Хірургія одного дня

Всі процедури за один день. В стаціонарі від 2-х днів.

Косметичний ефект

Відсутність шрамів завдяки міні-проколам

Досвідчені фахівці

Наші хірурги мають багаторічний досвід та виконали тисячі операцій

Під час операції, яку виконують лапароскопічним способом, на верхній відділ шлунку, трохи нижче стравоходу, накладають шлунковий бандаж. В результаті орган набуває форми пісочного годинника та ділиться на дві частини: малий (до 50 мілілітрів) та великий шлунок. Перетравлюється їжа в великому шлунку, в який поступово надходить з малого відділу.

Шлунковий бандаж – це спеціальна система, яка складається із порожнистого кільця (його виготовляють з латексу) та порту для управління. Портом називають трубку з розширенням, яку виводять до підшкірного шару в області пупка. За допомогою порту кільце заповнюють рідиною (найчастіше фізрозчином). В результаті манжета роздувається та тисне на рецептори верхнього відділу шлунку – саме вони відповідальні за відчуття ситості та надсилають відповідні сигнали у головний мозок.

Ширину просвіту між відділами шлунку можна регулювати. Чим більше рідини потрапляє в манжету, тим вужчим стає отвір. Цей параметр калібрують під час операції, враховуючи індивідуальні потреби пацієнта. Надалі калібровку виконують раз в 3-6 місяців, поступово звужуючи ширину отвору.

Результати операції

Завдяки зменшенню верхньої частини шлунку значно обмежується кількість спожитої за раз їжі, що сприяє схудненню. До того ж відчуття ситості зберігається надовго, так як опорожнення шлунку внаслідок звуження просвіту займає багато часу.

Шлунковий бандаж дозволяє:

Бандажування шлунку: плюси та мінуси

Це найбільш безпечний та щадний метод баріатрії, який має багато переваг:

До недоліків методу належать:

Наші фахівці


Наше відділення


Online консультація 24/7

  • Viber
  • Telegram
  • Whatsapp
  • Часто запитують


    Шлунковий бандаж рекомендований людям з індексом маси тіла 35-45 кг/м².

      Не можна робити бандажування при:

      • гормональних порушеннях;

      • серйозних серцево-судинних патологіях;

      • тяжких хворобах внутрішніх органів;

      • інфекційних захворюваннях;

      • злоякісних пухлинах;

      • віці молодше 17 років;

      • вагітності;

      • алкоголізмі.

    За 2 тижні до хірургічного втручання необхідно відмовитися від нестероїдних протизапальних засобів та гормональних ліків, а за тиждень – виключити з раціону жирні страви, смажені продукти, випічку, їжу багату на вуглеводи.

    Протягом 2-3 тижнів потрібно харчуватись рідкою їжею, потім – напіврідкою. Вживати тверду їжу дозволяється тільки через 5 тижнів.

    Бандаж повністю безпечний для здоров’я, завдяки чому може залишатися в організмі на все життя. Але при бажанні пацієнта його можна зняти в будь-який момент. Але знімати його потрібно не раніше, ніж через півроку після досягнення бажаного ефекту.

    Так. При виконанні нерегульованого бандажування силіконове кільце замінюють смугою з поліпропіленової сітки. В такому випадку діаметр просвіту залишається фіксованим.